| Ever_Geo_1993 a întrebat:

Salut, caut de ceva vreme un film care l-am vazut mai demult, si tare as vrea sal revad, in film era vorba despre o fata care intalneste 2 batrani femeie si barbat, ei sunt un fel de oameni ai apelor, batranul statea intr-un fel de acvariu ca sa se recupereze sau ceva de genu, intr-un final fata i ajuta pe batrani sa se intalneasca cu semeni lor si pleaca toti in ocean. Va rog frumos daca m-ati putea ajuta sal revad. Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce film drăguț, îmi amintesc de el!
Nu mai căuta, te ajut eu să-l afli:
Oamenii mării (Sea People), 1999
http://www.cinemagia.ro/filme/sea-people-oamenii-marii-9948/

3 răspunsuri:
| Ever_Geo_1993 explică:

Multumesc foarte mult, din pacate nu-l gasesc pe nicaieri ca sa il pot viziona sad

| Ever_Geo_1993 explică:

Numi trebuie subtitrare, stiu bine engleza, numai sa gasesc filmu.

| Ever_Geo_1993 explică:

Stiu engleza tongue