| denese a întrebat:

Caut un film care l am mai vazut dar nu mai tin minte cum se cheama:
e o eleva care locuieste cu parintii, se descurcau greu cu banii. si la o petrecere fata se intalneste cu unu mai in varsta, sa indragostesc si se hotarasc ca fata sa se mute cu barbatu ala, dar parintii ei nu i.au dat voie. si barbatu le.a dat bani parintilor ca sa o lase la el. mrg. s.au mutat impreuna si pe urma asta isi batea joc de ea, toata ziua el era plecat si ea trebuia sa munceasca pe acasa. si mai tarziu fata a aflat ca barbatu ala viola vecinele care veneau in vizita pe la ei. si cand era barbatu la o cabana, sa se relaxeze, fata s.a dus cu niste prieteni(minori) dupa el, si aia minori l.au impuscat in somn. si fata a fost condamnata la nu stiu cati ani de inchisoare ca cica ea i.a pus p.aia sa.l omoare.
Multumesc!

1 răspuns:
| CristianPreda a răspuns:

Si mie imi pare cunoscut filmul asta, l-am mai vazut, dar nu mai stiu cum se numeste... :-