| Anonim234578890 a întrebat:

Caut un film cu o vrajitoare. Nu-mi amintesc inceputul, dar stiu ca la un moment dat se descopera ca este vrajitoare si este urmarita de niste barbati in uniforme(armata?) pe marginea unei stanci si se apropie de o cascada. Isi foloseste puterile si-i incetineste si raneste, dar singurul ramas pe urmele ei era capitanul. Ajunsa la cascada isi foloseste puterile si resuseste sa treaca peste ea. Cam atat imi amintesc.

2 răspunsuri:
| BIoody a răspuns:

Nu stiu dar iti recomand 2 filme super
1.season of the witch
2.solomon kane happy
distractie placuta daca ti-au placut nu uita de funda tongue

| Ostafe_Mihai_Si_Violeta_1984 a răspuns:

Anotimpul vrajitoarei poate?