| MineTugay a întrebat:

Caut un film,l-am vazut acum cativa ani pe " Film café ", primele masini, inca se foloseau vapoarele,iar femeile purtau rochii lungi. o fata este adoptata de o femeie,era serevitoare in casa ei,dar o ajuta si dandu-i sfaturi in legatura cu fabrica pe care o detinea, era ca o fiica pentru femeie, care avea si un fiu de varta ei.Ei se indragostesc si cand ii spun mamei lui aceasta ii aranmjase casatoria cu o alta fata pentru a-si salva afacerea. Fata era insarcinata, nimeni infara de mama lui nu stia care decide sa o casatoreasca cu un angajat, dar dupa plecarea fetei afacerea merge diun ce in ce mai prost. Peste cativa ani afacerea nu mai exista,iar femeie regret ca nu ia lasat pe cei doi sa fie impreuna, iar acum sunt nefericiti desi au familii.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era film britanic? Chiar nu îți mai amintești în ce an l-ai vizionat, în ce perioadă? Aș fi putut să te ajut, dar așa... e dificil.

| MineTugay explică:

Chiar nu-mi amintesc, eram mica, cred ca aveam 9-10 ani, deci prin 2010-2011, cred, imi mai amintesc un lucru, actrita care o juca pe mama lui era una foarte cunoscuta

| MineTugay explică:

Sophie Loren, cred