| Anonim234578890 a întrebat:

Hei, TPU! Deci, am vazut acum cativa ani un film si vreau sa-l gasesc sa-l mai vad. Era vorba despre o fata, era in jur de anii '30, o femeie bogata ce detinea o fabrica o lua sa aiba grija de ea, ca pe o fiica, ii cerea sfaturi in legatura cu fabrica si datorita ei prospera. Fata facea curat in casa femeii, dar si petrecea timp cu ea. Femeia avea un fiu de varsta ei iar pana la urma se indragostesc si se vad in secret, cand decid sa-i spuna mamei lui aceasta este impotriva si le intezice relatia. Ii aranjeaza acestuia casatoria cu fata unui bogat ce trebuia sa-i asigure ei nave pentru a-si transporta marfa. In acest timp afla ca fata era insarcinata si nu o lasa sa-i spuna fiului ei ca vor avea un copil, ci o casatoreste cu un angajat. Pana la final amandoi au familii, copii, dar tot cu regret ca nu pot fi impreuna. In final, arata fabrica pustie si femeia spune ca era mai bine sa-i fi lasat sa fie impreuna ca poate nu s-ar fi ajuns aici. Va rog sa ma ajutati, dau funda!

1 răspuns:
| Cralex2016 a răspuns:

Din pacate filmele vechi nu mai pot fi gasite sau downloadate.