| Stanlyks_Stanlyk_1991 a întrebat:

Caut un film l-am vazut acum multi ani pe protv. Era vorba despre niste studenti care pleaca intr-o excursie, faceau misto de profesoru cu care plecasera si mai tin minte ca intr-o benzinarie furasera bautura.
Asta e tot ce imi amintesc. Daca stie cineva ceva...

5 răspunsuri:
| AlissonPadalecki a răspuns:

Grizzly parca? Cel in care cateva persoane merg intr-o tabara sa zicem de reabilitare(toti facusera ceva rau, sau dependenti de dragouri) si profesorul care era cu ei avea un urs.Intr-un final ramasese o fata bruneta care era mai proasta de fel si el a vrut s-o salveze dar pana la urma i-a dat comanda ursului s-o manance si pe ea. Ceva de genu laughing

| Stanlyks_Stanlyk_1991 explică (pentru AlissonPadalecki):

N-am gasit nimic pe google. Nu cred ca e asta numele.

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Stanlyks_Stanlyk_1991):

Scuze...nu pot sa scriu P A R K legat ca mi-l corecteaza automat dar mai mult ca sigur ala e filmul. Uite un link cu poza sa fii sigur: http://static.cinemagia.ro/img/db/movie/02/59/01/grizzly-park-795630l.jpg

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Stanlyks_Stanlyk_1991):

Grizzly PARK. Atunci inseamna ca nu e ala happy

| AlissonPadalecki a răspuns:

Grizzly parca*...mi-a corectat automat TPU.