| anonim_4396 a întrebat:

Caut un film o combinatie intre saw si cubul dar nu mai stiu cum se numeste si nici in ce an a aparut. Am vazut doar cateva secvente pe care imi reamintesc: un grup de persoane printre care si copii erau prinsi in capcanele unui joc virtual pe nivele fiind monitorizati de un tip hacker deghizat cu o masca intr-un costum de robot folosind niste papusi-roboti cu camerevideo. O fetita cu parul rosu sau roz este prinsa in niste lanturi ca in hellraiser si salvata de un cuplu. Spre final femeia ca sa ii distraga atentia hacker-ului isi da o haina jos si ii zice daca ii plac femeile. Unui mosulica mai betiv ii sunt taiate picioarele cu o sarma de la acesti robotei. La genericul casting-ului apare o secventa ca desen animat desprins dintr-o carte de benzi desenate cu mosulica cu picioarele taiate. Cuplul reuseste sa il raneasca pe hacker undeva sub coaste care isi da jos costumul si il face sa renunte. Fuge si se baga in pat. Cum se numeste filmul? (va rog sa nu raspundeti in necunostiinta de cauza) Mersi anticipat!

5 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Acum si eu sunt curios, un film combinatie intre Cube si Sawwinking
o sa urmaresc intrebarea!

| anonim_4396 explică (pentru ziftode):

E un film rar, cred ca low buget sau de audienta slaba

| ziftode a răspuns (pentru anonim_4396):

Astea sunt cel mai greu de gasit sad

| anonim_4396 explică (pentru ziftode):

Mi l-a gasit o gagica.
filmul se numeste subterano si este din 2003
de ce nu il gaseam. am ipresia ca este productie nemteasca pentru ca are cativa protagonisti germani. probabil de aia nu il gaseam

| ziftode a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant, o sa il caut, multumescwinking