| xXErzaXx a întrebat:

Ce anime gen Fairy Tail imi recomandati? Imi plac si cele shoujo (de obicei pentru fete-romance) dar si cele shounen ( cu lupte). Va rog! Daca va ajuta, va pot arata cateva din preferintele mele:
-Fairy Tail, Kaichou wa Maid-Sama!, SAO, Pandora Hearts, One Piece, Mermaid Melody etc.
Va roooog! Imi puteti da si mangawinking am citit oricum 132 manga-uri pana acum happy
DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| silvipisicutza a răspuns:

Shaman King, Tokyo MewMew, Vampire Knight, Kaze no stigma, Black Cat, si mai ai si mai multe aici:
http://www.desenesianimeonline.info/anime.php

| xXErzaXx explică (pentru silvipisicutza):

Hmmm. Voi incerca Kaze no stigma. Pe celelalte le-am citit/vazut.winking as vrea sa citesc si Gokko. Ce ziceti? imi recomandati?winking

1 răspuns: