| dada123 a întrebat:

Hei, fani anime. Cine stie sa-mi spuna cateva anime-uri gen Ao Haru Ride, adica scoala, romance. Baiatul sa fie greu de abordat. Sa zicem ca merge si Yaoi, dar de preferat shoujo. Daca stiti in afara de Kaichou Wa Maid Sama, Kamisama Kiss, Ookami shoujo to kuro ouji, My little monster. Aaa si chiar si manga-urile sunt bune, desi cred ca le-am cam citit pe toate! laughing Fundita cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AnaMariaJRock a răspuns:

Heeiii happy

Anime:
Kimi ni Todoke
Sukitte Ii na eu.
Shigatsu wa Kimi no Uso
Bokura ga Ita
Yamada-kun to 7-nin no Majo TV
Sakurasou no Pet na Kanojo
Kamigami no Asobi
Fortune Arterial
Gakuen Heaven(shounen ai)
School Rumble
Kämpfer
Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru!
Mahouka Koukou no Rettousei
Marginal Prince(shounen ai)
Shokugeki no Souma
Seitokaichou ni Chuukoku(yaoi)
Yumeiro Pâtissière
Zero no Tsukaima
The World God Only Knows

Manga(era sa uit laughing ) :
Cherry Boy, That Girl
Domestic na Kanojo
Forbidden Kiss
Gakuen Ouji
Hiyokoi
Honey Bunny!
Kimi ni Koishitei desu ca.
Koi ni Naru Made
Mamotte Agemasu
Namaikizakari.
Momoiro Heaven!
Choukyouai
Koi-Moyou
19 Tian(shounen ai)
Girls of the Wild's
Private Prince

| dada123 explică (pentru AnaMariaJRock):

Ma bazam pe tine! Nu ma dezamagesti niciodata laughing

| dada123 explică (pentru AnaMariaJRock):

Aaa, si voiam sa intreb de manga Cherry boy, that girl. Chiar e atat de fain pe cat spune toata lumea? O mica descriere?

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru dada123):

:3

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru dada123):

Hmm, din punctul meu de vedere e putin cam complicat..., dar e foarte amuzant.
E vorba despre o fata care este considerata o frumusete, doar pentru ca sunt prea putine fete in scoala, care realizeaza ca iubitul ei este mult mai frumos ca ea, iar de aici incepe "aventura".
E destul de fain desi eu nu l-as pune printre cele mai bune.