| OMihaii17 a întrebat:

Am terminat Naruto/Naruto Shippuden si acum sunt la zi cu Boruto. Stiti vreun anime care sa se asemene cu astea? Gen sa fie cu abilitati cum e in Shippuden si chestii d-astea cu lupte etc etc.

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bleach e asemănător, m-am uitat la el tot așa după ce am terminat Naruto. Nu e cu ninja, e cu shinigami, dar abilitățile sunt asemănătoare și personajul principal mi se pare că seamănă mult cu Naruto laughing
Și are undeva la 300 de episoade deci ai la ce te uita zilele astea laughing

2 răspunsuri:
| Claudiu566 a răspuns:

Te uiți Boruto? Nașpa. Cam cate anime-uri ai văzut?