| gheorghemanslender a întrebat:

Ce anime-uri bune imi recomandati?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut big grin Uite top 20 anime-uri ale mele tongue :

07-Ghost (Actiune, drama, supranatural, mister)

Clannad & Clannad After Story (Actiune, drama, romantism, amuzant)

Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni! (FOARTE amuzant, pervers, romantism)

Death Note (Drama, mister, horror, suspans, si mai mult mister, si mult mai mult mister)

Highschool DxD & Highschool DxD New (Amuzant, FOARTE pervers, supranatural, actiune)

Kampfer (FOARTE FOARTE FOARTE pervers, supranatural, amuzant, mister, actiune)

Kara No Kyoukai (Drama, mister, horror, romantism, actiune, supranatural)

Kore Wa Zombi Desu Ca? (Actiune, amuzant, pervers, si mai amuzant)

Naruto & Naruto Shippuden (Drama, actiune, amuzant, si mai multa actiune)

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2 (Amuzant, pervers, romantism)

Sword Art Online (Drama, romantism, amuzant)

They Are My Noble Masters (Amuzant, FOARTE pervers, drama)

YuruYuri & YuruYuri 2 (Amuzant, pervers)

Zetman (Drama, mister, supranatural, actiune, romantism)

Ao No Exorcist (Mister, supranatural, drama, actiune)

BTOOOM! (Supranatural, mister, pervers, actiune)

C3 - CubexCursedxCurious (Amuzant, supranatural)

Fairy Tail (Actiune, si mai multa actiune, putin pervers, supranatural, amuzant)

Kiss X Sis (SUPER Pervers, amuzant)

Attack On Titan (Drama, horror, fantezie, supranatural)

Cam atata laughing Sper ca o sa te uiti la ele, caci mi-a luat vreo 15 minute sa scriu toate alea laughing. Bafta wave

(P.S.: Dintre toate astea, cele mai bune ar fi: BTOOOM!, Attack On Titans, Sword Art Online, Death Note, Fairy Tail, Naruto, si Ao No Exorcist big grin. Sper ca ti-am fost de ajutor)

| gheorghemanslender explică (pentru anonim_4396):

Merciwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghemanslender):

Cu placere big grin

| khaori a răspuns:

Buna.
Iti recomand Zetsuen no tempest si Elfen Lied. Mie personal mi-au placut foarte mult.

| Anonimeueu a răspuns:

Avatar the last airbender si avatar the legend of korra