| FlorinCiokan a întrebat:

Ce ati alege din The Hobbit si Lord of the Ring (Stapanu inelelor )?
Ce v-a placut la ele? happy
As vrea opiniile voastre happy

8 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

LOTR.In primul rand, am crescut cu seria asta.M-am atasat putin de poveste copil fiind, si oricum, actiunea mi se pare mai buna.Dar asta nu inseamna ca The Hobbit a fost aiurea.Filmele au fost ok si ma bucur ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ambele dar Lord of the rings e mai frumos

| ArthurKn a răspuns:

Ambele

| dDANIELLA a răspuns:

Ambele...dar mai mult Lord Of The Ring. big grin

| PaiuAlexandru a răspuns:

Dacă încă nu ai văzut nici o parte din Stăpânul Inelelor
foarte bine
mai bine uitate la toate părțile din Hobbit și apoi vizionează Stăpânul Inelelor, deoarece Stăpânul Inelelor este continuarea lui Hobbit
dar filmele se leagă mai târziu de aceea tot o sa apară alte părți noi din Hobbit
Bilbo Bagings nu știu dacă am scris corect, adică hobittul din seria HOBBIT, este bunic sau tatăl unui dintre băieții din Stăpânul Inelelor
Așa ca .....Vizionare Plăcută

| anonim_4396 a răspuns (pentru PaiuAlexandru):

Frodo si Bilbo Baggins sunt veri, desi relatie dintre cei doi este mai degraba cea dintre un unchi (Bilbo) si nepotul sau (Frodo) datorita si diferentei mari de varsta plus ca il adoptase dat fiind ca parintii lui Frodo murise iar acesta (Bilbo) nu avea nici un copil si ii era drag de el.

| girlygirl285 a răspuns:

Sincer mie imi place mai mult trilogia The Hobbit. Cred ca pentru ca se concentreaza pe Bilbo (imi place actoru laughing ) si mi se par mai interesante personajele decat in LOTR. happy

| Radu_Revenco_1998 a răspuns:

The hobbit