| Lullabies a întrebat:

Ce carte Harry Potter vi s-a parut cea mai frumoasa? Am de ales sa citesc una si nu sunt impatimita, asa ca va cer voua parerea deoarece eu nu stiu. Multumesc.

3 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Le ador pe toate. Eu am avut de citit Harry Potter in a9a, tot asa care vreau si am ales prima. Crede-ma ca dupa ce am terminat-o le-am citit pe toate. Acum sunt in a10a si in vacanta de vara le-am mai citit o data. Sunt superbe pentru orice varsta. Eu zic sa o citesti pe prima si daca iti place le citesti si pe urmatoarele. Cu prima intelegi mai bine actiunea.

| Buciuman_Darius_1990 a răspuns:

Eu le-am citit pe toate si mie mi-se pare ca cea mai faina este harry potter si pocalul de foc

| ammy1998 a răspuns:

Cum a zis si ralucaralu mai bine o citesti pe prima ca sa intelegi mai bine eu nu le-am citit pe toate doar primele 5 iar cea mai tare mi s-a parut 5 (harry potter si ordinul phoenix)