| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa citesc o carte [am 12 ani] si. nu stiu. ceva gen. "16 and pregnant" adica despre adolescenti. dar nu vampiri. chiar nu imi plac. sau harry potter happy.

2 răspunsuri:
| Akka a răspuns:

Eu am citit Slam de Nick Hornby ( e de la editura Humanitas ) adica are ce iti doresti tu... e vorba despre un pusti de 16 ani, e skater, care o lasa garavida pe iubita sa si etc happy si app nu e cu vampiri laughing... sper sa-ti placa happy

| gIiiIolil a răspuns:

Incearca colectia Harry Potter.Le-am citit, sunt super! Apoi vizioneaza filmele, o sa vezi ce dif.mare e!happy