| mynora a întrebat:

Ce drame coreene stiti? gen 49 days

Răspuns Câştigător
| anutzabomboanik18 a răspuns:

I miss you,city hunter,The Strongest K-POP Survival,you are beautifull,playfull kiss,acordurile iubiri,te iubesc la infinit, baieti de bani gata, mu girl, devil beside you, preferinte personale

3 răspunsuri:
| givehelp a răspuns:

Daca nu ma gresesc in denumire: Perla imparatului, sau Perla casteluilui. Despre o bucatareasa, care a devenit medicul personal al regelui. E ceva super bun filmu. La-m vazut l.rusa. Jemchiujina dvorta.

| givehelp a răspuns:

Daca nu ma gresesc in denumire: Perla imparatului, sau Perla casteluilui. Despre o bucatareasa, care a devenit medicul personal al regelui. E ceva super bun filmu. La-m vazut l.rusa. Jemchiujina dvorta. http://www.youtube.com/watch?v=_YG0Qu9z4nA уun mic fragment

| anutzabomboanik18 a răspuns:

Daca mai vrei spune-mi ca mai stiu cateva