| Dudulinadada a întrebat:

Eu am vazut multe drame coreene si acum nu prea mai am la ce sa ma uit...stiti cumva o drama coreeana pe care mi-ati recomanta-o?

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

- You're beautiful (prea tare, o sa o iubesti)
- Heartsprings (merita vazuta)
- Mary Stayed Out All Night (prea tare si amuzantaam vazut-o de 2 ori! )
- Personal taste (il are pe Lee MinHo in ea adica actorul principal din Boys Over Flower)
- Loving You A Thousand Times ( daca vrei sa te uiti pregateste-te sa plangi pentru ca o vei face si inca mult!)
- Shining Inheritance (si la asta ai sa plangi...dar oricum toate au final fericit)
- Secret Garden (trebuie sa vezi!)
- Love Rain
Si mie mi-a mai placut si Devil Beside you (tot drama) dar este din Thailanda.
Sper doar ca nu le-ai vazut si pe astea...

8 răspunsuri:
| KamiM a răspuns:

Rooftop Prince, The Kings 2 hearts, Playfull kiss, Will it snow for Christmas, Flower Boy Ramyun Shop, Love Rain, Dream High 1 si 2, My Princess, Lie to me, Can you hear my heart, Fermentation Family, Oh! My lady!, Coffe house, Full house...

| istoleyourcandy a răspuns:

Boys over flowers, My girl, Playful kiss, Heartstrings, Personal taste

| dramecoreene a răspuns:

Nu cred ca ai vazut Love rain, e aparuta anul acesta. Mie imi place, sper sa-ti placa si tie.

| Dudulinadada explică:

Va multumesc le-am vazut deja pe toate...dar gestul conteaza! Va multumesc inca o data big grin (sunt o fana a serialelor coreene de aceea deja le-am vazut pe toate, nu va mirati am vazut inca altele pe langa acesteawinking )

| Dudulinadada explică:

Va multumesc le-am vazut pe toate deja (pe langa dramele coreene vad si japonele si thailandeze chiar si seriale din China happy ) Dar am gasit o drama ieri si acum am inceput sa ma uit (se numeste 'Lovers' ) va recomand sa va uitati e din 2006 dar e foarte buna big grin

| Sayachan a răspuns:

City Hunter, Killer K, K pop: the ultimate audition, A.N.Jell: You're beautiful, Shut Up Flower Boy Band, One Litre of Tears(e japoneza incearca e super ) 49 Days, Personal Taste, A Love to Kill, Love Rain

| Eun_Ae_Sung_1998 a răspuns:

Ma bucur ca ai vazut aceste seriale si eu sunt o fana a korei si eu am vazut multe seriale

| Eun_Ae_Sung_1998 a răspuns:

Poti sa te uiti pe blogul lui aniola