| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie ce episod a fost dat aseara din nini o sa ia fundabig grin

Răspuns Câştigător
| UsErNaMeTPU a răspuns:

Buna! Si mie imi place nini aseara a fost episodul cand Sisi afla cine e mama ei!(Selina )!

3 răspunsuri:
| ZuzZzulina a răspuns:

Au dreptate toti, de ce nu le-ai dat funda?

| muteanupaulcostin a răspuns:

Buna.Ieri a fost episodul 89. Mie imi place nini.AZI E EP 90.Joi e 91. Fundita te rog frumos ca vreau sa devin expert TPU te rog.Bye

| kissadem296 a răspuns:

A fost episodul nr. 89 si in aceasta seara va fi episodul 90, iar in episod Nicolas este pus de Celina sa vinda bijuteriile din ambasada mintind ca ambasadorul stie, iar copiii lui Tomas afla de la Celina ca ea este mama lui Cici.
Sper ca te-am ajutat!