| FamiliaHunter a întrebat:

Ce episod din Street Hunter vi s-a parut cel mai interesant? Nu uitati nici de concurs https://www.tpu.ro/quiz-uri/concursuri

16 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Episoadele TPU
big grin

| RAY a răspuns:

Ultimul mi-a placut cel mai mult, aveam bucuria ca s-a terminat serialul si ca a devenit o amintire

| OldSoul a răspuns:

Nici pe Facebook nu scap de voi laughing

https://i.imgur.com/sdmn3bb.png

Mai ramane sa faceti reclama si pe... tube si aia e laughing

| LPCTSTR a răspuns (pentru OldSoul):

Oh, cat de trist.
Acum imi dau seama de amploarea acestei prostii.

| LPCTSTR a răspuns:

Sa reînceapă "chinul"... pentru a treia oară.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu e prea interesant.

| BlackRose03 a răspuns:

Cand e gata acest concurs?
Este destul de enervant sa vad mereu cand intru aceste intrebari "primele" pe pagina principala.
Care mi s-a parut cel mai interesant? Niciunul, este un serial de cct din care n-ai ce invata.
Cel putin daca acest concurs m-ar fi ajutat cu ceva in viata de zi cu zi si pe alti utilizatori sau ar fi fost pentru o cauza nobila, nu as fi avut nimic impotriva, dar este despre un serial pentru copii care nici macar nu este educational.
Copii sub 12 ani nu prea intalnesti aici si oricum nu mai au voie pe acest site din cate stiu si nu cred ca cei ce au peste 12 s-ar uita la asta, deci pe cine incearca sa convinga sa vada aceasta serie?
Ce scop are concursul asta din moment ce nu poti invata sau castiga ceva util uitandu-te la emisiunea pe care astia de la TPU o favorizeaza?
Nu inteleg...

| LPCTSTR a răspuns (pentru BlackRose03):

Nu există vreun scop. Aceste postări, după mine (și cred că singurul), este de a ne face nervi și nimic în plus.
De ce este prima? Pentru că TPU primește bani (+cei din reclame) de pe urma acestei sponsorizări. Deci ei se aleg cu bani, userul (adică soponsorul) care postează aceste postări de o foarte mare importanță, cu faimă (nici până acum nu am înțeles care), iar noi doar cu nervi și timp pierdut spunând că această sponsorizare este mai degeaba decât importanța cunoașterii formulelor pentru cos2x în cazul în care tanti vânzatoarea nu vrea să îți dea restul de 20 bani.

| Kerre a răspuns:

Merg pe ultimul episod.

| Mirris a răspuns:

Din nou....alta intrebare...

| Ievi a răspuns:

Ultimul episod a fost tare, e un serial interesant, pentru adolescenti chiar si copii, poti cate invata ceva
Nu inteleg ce atata ura si dispret, pentru ce?
Unii nu stiu sa aprecieze ceva cat o fii el de frumos tongue

| Cristea468 a răspuns:

Nu am văzut serialul.

| AnaB3680 a răspuns:

Mie mi-a placut atunci cand Deniel a insistas sa ii faca o petrecere surpriza de ziua Anika.

| Sătănilă a răspuns:

Ala albastru