| FamiliaHunter a întrebat:

Cu ce personaj din Street Hunter va identificati? Inca putin pana la finalul concursului https://www.tpu.ro/quiz-uri/concursuri

15 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Va enervati sau faceti mistouri degeaba. E reclama platita, deal with it. Singura arma eficienta e sa o ignorati. Nu mai raspundeti, nu mai generati trafic pe chestia asta. Ca intrebare nu o pot numi. Asa mor de ciuda. Ca ii injurati tot trafic e.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Gizăz):

Asta e. Avem dreptul la libera opinie si exprimare.
Sper ca si modaratorii si-au dat seama de amploarea reactiilor cauzate de aceste postari.

| ChocoHeart a răspuns (pentru Gizăz):

Exact

| Adry05 a răspuns:

Si cand se incheie concursu se incheie si sirul asta de intrebari stupide?!

| Bondarel99 a răspuns:

De ce ieri erau 30 comentarii la aceasta intrebare, iar acum sunt 9?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Bondarel99):

Pentru ca moderatorii le-au sters.
Mie 6, restul Dumnezeu stie.

| anonimg a răspuns (pentru Bondarel99):

Asta este o altă întrebare. Este chiar prima din această serie, care, din curiozitate am vizitat-o. =_=

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonimg):

Ba nu.
Este aceeasi postrare doar ca ni s-au sters raspunsurile.
Si acel "care" sta cam golas pe acolo, nu crezi?

| RAY a răspuns:

Thomas Jansen as Daniel are forma feței ca a mea

| OldSoul a răspuns:

La aspect sau la personalitate?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cu nici unul. Sunt mult mai buna ca ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu personajul ala negru masiv care...

| Mirris a răspuns:

Cu unul dintre ei

| varogsanuvasuparati a răspuns:

Cu oricare care se enervează ușor! Și da, de acord cu cei care auspusde oamenip olitici! Sper și eu să se termine concursul ăsta, nu doar voi, cei care ați spus sau cei care ține ți în voi asta big grin!

| DarkDesire a răspuns:

Cu partea intunecata a fiecaruia.