| anonim_4396 a întrebat:

Ce este H2O :Adaugă apa (ciudat titlu)? Voi v-ați uitat la el? Cum vi s-a părut? Care-i faza de mulți au vorbit de el?

28 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce te referi? H2O este formula apei.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Eu mă refer la serial

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa spune.

| Adry05 a răspuns:

Daaaa, ce amintiri faine

| Catrice a răspuns:

Ăștia de zic de Disney Chanel... pe vremea aia ERA JETIX FRATE laughing

| aXy99 a răspuns (pentru Catrice):

A fost si pe Disney Channel daca nu am insel.

| Catrice a răspuns (pentru aXy99):

Chiar anul trecut l-am văzut din întâmplare pe Disney Channel lol

| aXy99 a răspuns (pentru Catrice):

Da, l-au preluat. A fost unul dintre putinele seriale/ desene preluate de disney.

| Catrice a răspuns (pentru aXy99):

Chiar într-o săptămână în care n-aveam ce face anul trecut pe vremea asta cautam pe la TV ceva de văzut... și niște filme pe care le dădeau atunci le-au dat din nou și eram gen WOW ceva bun de văzut pe acest post laughing

| Celcestietot a răspuns:

A fost foarte bun serialul acela la vremea lui. Da, eu l-am vazut happy.

| aXy99 a răspuns:

Da, l-am vazut la vremea lui, mi-a placut.

| Speranta12 a răspuns (pentru aXy99):

Inseamna ca ai intre 20 si 25 ani.

| aXy99 a răspuns (pentru Speranta12):

Da, am 20.

| aXy99 a răspuns:

PS: Titlul nu e ciudat, daca protagonistele serialului intrau in contact cu apa (pe piele) se transformau in serine. De aici si titlul: adauga apa.

| Octavian199 a răspuns:

Da, m-am uitat.

| Dalmore a răspuns:

Da. A fost super.

| Yurisa a răspuns:

Eu Eram destul de mica cand a vazut prima oara. L-am revazut recent, toate cele 3 sezoane. Il gasesti pe Youtube dublat in romana la o calitate buna! Este vorba despre 3 fete care devin accidental sirene si intalnesc diverse obstacole pentru pastrarea secretului. Sezonul doi a fost cel mai bun in opinia mea laughing fiecare episod are 20 de minute

| Justme1997 a răspuns:

Așteptăm in fiecare seara sa apara episoade noi prin 2009, iubeam serialul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un serial care a fost difuzat pe Disney acum vreo 10 ani, despre 3 adolescente care se transformă în sirene la contactul cu apa, au puteri supranaturale și încearcă să păstreze secret faptul că sunt sirene.

| Speranta12 a răspuns:

A fost un serial foarte urmarit pe Disney Channel intre 2008-2009-2010-2011-2012 parca de catre tinerii care au acum intre 20 si 23 de ani. Alte seriale urmarite pe atunci la Disney Channel: "Hannah Montana" cu Miley Cyrus, "Sony with a Chance" cu Demi Lovato, "Magicienii din waverly place" cu Selena Gomez si "Good Luck, Charlie".

| brokxy a răspuns:

E cel mai tare serial atatea amintiri din copilarie. Acum am reinceput sa il vizionez iar, il Recomand. Aproape toti care ne-am uitat la acel serial in copilarie voiam sa devenim sirene si sa avem o viata ca ele laughing laughing laughing Ma rog e cam pentru fete daca esti baiat nu cred ca iti va placea. Dar ma bucur ca a devenit din nou popularrr happy happy

| aXy99 a răspuns (pentru brokxy):

Nu cred ca are importanta sexul.

| brokxy a răspuns (pentru aXy99):

Mai rar baieti care le-a placut happy Nu am prea intalnit si de aia zic

| aXy99 a răspuns (pentru brokxy):

Prezent.

| christine99 a răspuns:

E un serial pentru adolescenti care a fost popular acum mult timp. Normal ca mi-a placut.

| andiceasu95 a răspuns:

Este vorba despre un serial in care trei fete devin sirene fara sa vor si trebuie sa aiba sa tina secretul lor

| RogerTaylorLover a răspuns:

Ooo, serialul la care mă uitam în fiecare zi acum 3 ani când vedeam de la școală. Da îmi plăcea, este vorba de 3 fete care devin sirene când se udă printr-o întâmplare nefericită când acestea erau într-o "piscină" într-o peșteră când luna plină a trecut peste gaura peșterii.