| AdeVero12 a întrebat:

Ce film cu adevărat de groază îmi recomandați? :* Mulțumesc anticipat!

13 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sinister
Grave Encounters 2
Wrong Turn 5
Drag Me To Hell
The Grudge
Saw
Final Destination 5
Friday The 13th
Dead Silence
Mirrors

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi recomand Drag Me To Hell.
Înfiorător!
Te pup!

| DumiY a răspuns:

Buna!
Uite acesta Drag me to gell(tarata in iad) http://www.imdb.com/title/tt1127180/ poate prima data o sa iti para o nimica toata dar, daca o sa il urmaresti o sa vezi cum e (finalul e bestial ) :))).

Shutter

Satan's Little Helper

Grave encounters

The exorcist.

Vizionare placuta si...noapte buna :))

| AdeVero12 explică (pentru DumiY):

Drag me to hell și the exorcist le-am văzut. :* Primul mi s-a părut și scârbos și de groază, iar al doilea mai mult m-a făcut să râd. big grin

| DumiY a răspuns (pentru AdeVero12):

Uite inca cateva. Le-am postat la cineva eu la o intrebare tot cu filme de groaza laughing Drag me to hell
The Descent
Dead Girl
Final destination(1, 2,3, 4)
The exorcist
The Sixth Sense
The Ring
The Ring Two
Quarantine 2
Unborn
Insidious
Wrong Turn 4
Orphan
Mirrors 1, 2
End of Days
The House of the Devil
When a Stranger Calls
The Grudge
Audrey Rose
A tale of two sisters

Nu le-am vazut pe toate. Sper sa iti placa.

| simina96 a răspuns:

Buna! Iti recomand filmele:The Grudge, Sinister, Hostel 1(celelalte parti deja nu mai sunt de groaza) sau The Uninvited.Pe mine astea m-au bagat cel mai tare in sperieti, incat nu am mai dormit vreo 2 saptamani. laughing.
Vizionare placuta! Astept sa imi spui cum ti s-au parut! happy

| CMarian a răspuns:

Daca nu te uiti la filmul "Mama" care a aparut de curand nu ai facut nimic inseamna ca n u ai vazut fime de groaza.

| 1Inspiratia2a a răspuns:

Buna!

Factura la curent, link-ul? big grin

Te pup, pa-pa

| 1Inspiratia2a a răspuns (pentru 1Inspiratia2a):

laughing Mi-a luat ceva sa-mi dau seama ca nu e film! laughing)

| DanutzDanutz a răspuns:

Ohohoho pai iti propun left 4 dead movie sau resident evil!happy (resident evil ultimul)

| TimeIsRunning a răspuns:

Incearca filmul ''mama'' sau '''misterul gemenilor'' crede-ma sunt supeer... sper sa-ti placa happy happy

| 1Inspiratia2a a răspuns (pentru TimeIsRunning):

Buna

Ooo, la astea m-am uitat si eu!
Recomand la toti laughing :*

Te pup, pa-pa

| TimeIsRunning a răspuns (pentru 1Inspiratia2a):

Sunt superi tari