| vlad146 a întrebat:

Ce film imi recomandati sa vad maine la cinema?

9 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

La vita e bella, perfume:the story of a murder, a beutiful mind, the pianist, defiance, diarios de motocicleta.
Rat Race, Wan Wilder {1, 2,3,},Star Wars{1-6},Taxiul destinului,Frumoasele la laptarie, Nea Marin miliardar rolling on the floor Titanic, Mama i want to sing, Top Gun, Into the sun{Steven Seagal}. Sper ca te-am putut ajuta!

| RyGoLeTa a răspuns:

Eu ti-am dat mai multe sa iti poti alegehappy

| breakdance1106 a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Wan Wilder nu exista happy doar Van Wilder...

| RyGoLeTa a răspuns (pentru breakdance1106):

Multumeschappy pentru corectare.Da-mi accepthappy

| vlad146 explică (pentru RyGoLeTa):

Am vazut, merci. Dar mai ruleaza filmele astea in cinematografe? Nu am fost in tara in ultimele saptamani, dar stiu ca cel putin star wars, nea marin miliardar si titanic sunt filme de 20-30 de ani laughing

| RyGoLeTa a răspuns (pentru vlad146):

laughing

| Frankun a răspuns:

Ice age 4! xD

| breakdance1106 a răspuns:

Step Up 4? big grin

| policarp146 a răspuns:

Projectulx sauHangover 3