| Selim1998 a întrebat:

Maine voi avea prima intalnire cu o fata la cinema
Sa o sarut? Cand si unde? O idee de film?

FUNDAA

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu o saruti. Ii duci o floare, ii faci complimente discrete. Incearca sa o iei de mana in timpul filmului. Daca nu aveti lume in spate, inclina-te usor catre ea. Daca toate astea merg, dupa ce iesiti cauti un loc romantic si discret si iti apropii usor fata de a ei, da ii lasi loc sa se retraga. Daca se vrea sarutata, vei sti.

17 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Poti sa o saruti linistit, doar asta asteapta si ea. Succes! happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Sala de cinematograf este locul ideal inceperii unei frumoase idile. Tine-o de mana, incearca sa stati cat mai lipiti si daca nu te respinge poti incerca chiar sa o saruti. Depinde de ea daca va accepta.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea iti permite, poti sa o saruti. Cand si unde? Cand vrea ea si unde iti permite.

| Lycan a răspuns:

Nu o saruta din prima.
Mai iesi si tu cu ea.

| Selim1998 explică:

Vreau si o idee de film groaza aventura comedie?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Selim1998):

50 shades of gray, e perfect!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma ca e un film bun.In plus poate sa ii zica fetei, uite asa vreau si eu, ia uite ce lenjerie misto are aia din film, sa iti iei si tu la fel laughing

| Lorde92 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

La 50 shades of grey nu te lasa sa te uita daca nu ai minim 18 ani, la cinema. Si el mai mult de 15 ani nu cred ca are.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Lorde92):

Are restrictie 17+ dar eu faceam o gluma.Cum naiba sa duca fata la filmul asta? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Poate lui aia nu ii place sa fie legata laughing. doar atat am vazut din trailer, ca filmul nu cred ca am sa il vad in viata mea. e parodie sexuala dupa twilight. au lasat adolescentele si au trecut la femei de 30 35 de ani. bine macar ca fac bani pe urma prostiei. de as fi avut eu ideea asta, ehe

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Numai la prostii îți stă gându'.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mie ma? Sa am parte de inna daca m-am gandit eu la vreo prostie laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Inna e luată.
Cine crezi că-i face masaj după concerte? smug

Serios, cine? Că și eu-s curios.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ma,unu cu moaca de marmota lesbiana :)) Cel putin asa era la finalul lui 2013.Eu unul am renuntat la ea ca nu stie sa faca sarmale. Spune si tu, asta e femeie?
http://acasatv.md/......90861.html

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Wow, ai dreptate la faza cu sarmalele.
Oricum i-am lăsat niște mesaje pe facebook, sper să-mi răspundă.
Acu', cu sarmalele nu știu... poate o duc la bunica la țară, mai prinde câte ceva.

| Selim1998 explică:

rolling on the floor))))))))))))(