| AndraAlexaLove a întrebat:

Week-end-ul viitor vreau sa ma duc la Cinema (Cred ca "Cinema City"). Ce film imi recomandati? (am 12 ani:p)

Răspuns Câştigător
| adelaroman79 a răspuns:

Sunt multe filme care merita vazute si care ti le-as recomanda. Dar daca mergi sigur weekend-ul viitor ar trebui sa vezi ce ruleaza. uita-te pe net la filmele din weekend-ul viitor, la Cinema City la care vrei tu sa mergi [locatia] si tot acolo poti vedea si trailler-ele filmelor, iti poti alege singura ce crezi ca te captiveaza.
Iti doresc distractie si vizionare placuta:*

4 răspunsuri:
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Water for Elephants(un film super)

| Zapa12 a răspuns:

Cred ca Piratii din Caraibe.
Chiar si daca ai 12 ani filmul asta e genial.
http://www.cinemagia.ro/......des-30080/

| cardman a răspuns:

Mai bine te duceai peste 2 saptamani ca pe 10 iunie apare in Romania Kung-Fu Panda 2 si X-men First Class (X-Men Prima Clasa)

| remus98 a răspuns:

Drag me to hell:d