| gemeni6226 a întrebat:

Ce film mi-ati recomanda sa vad daca as dori sa cunosc personalitatea berbecilor, cu alte cuvinte in care film regasiti in caracteristica personajului principal personalitatea unui barbat berbec?

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Batranii mergeau la biserica si au fost blamati de tineri.
In schimb, tinerii de azi cred in horoscop, zodii, vraji si alte mizerii.
Ce lume!

| gemeni6226 explică (pentru Yuoia):

Nu asta era intrebarea fiecare are libertatea sa creada in ceea ce vrea si nu asta este lucrul cel mai rau ce se poate intampla in aceasta lume, dupa parerea mea poate fiecare sa creada in ceea ce vrea pana nu face rau la nimeni si are o gindire pozitiva si are multa iubire in suflet pentru semenii de pe planeta, pentru animale si natura.

| gemeni6226 explică (pentru Yuoia):

Iar mersul la biserica este frumoasa si buna pana cand o data iesita pe poarta nu devii la fel de pacatos cum ai intrat, mersul la biserica ar trebui sa fie pornita din inima dar din moment ce si foarte multe fete bisericesti sunt mult mai pacatosi decat crestinii omul nu mai vede nimic sfint in a asculta vorbele unui lup imbracat in haine de oaie.

| MirceaCalNebun a răspuns:

Barbatii berbeci sunt plictistori si incapatanati si batuti in cap nu cred ca exista personaj atat de lesinat sorry

| gemeni6226 explică (pentru MirceaCalNebun):

Partea incapatinata o cunosc restul doua inca nu, nu am ajuns sa-l cunosc asa de bine.Doar am primit o recomandare de la un magazin feminin de filme pentru toate zodiacurile m-am gindit ca poate mai vine cineva cu o idee.Ideea magazinului despre cum sunt barbatii berbeci se reflecta dupa parerea lor in personajul principal al filmului Forgetting Sarah Marshall din 2008.