| LanaDelReyFan a întrebat:

Ce film v-a placut voua cel mai mult? Indiferent de genbig grinhappybig grinhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac filmele cu aventuri, povestiri adevarate si putina fantezie, dar nu si in ultimul rind dragoste.

36 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

In ultimul timp, Atonement.
http://www.imdb.com/title/tt0783233/

| FoarteLetargic a răspuns:

The girl next door
Numai bine!

| Gizăz a răspuns:

Erau odată pe TVR 1 niște desene educative care te învățau să scrii și să socotești. Alea erau preferatele mele.

| ReiVaN a răspuns:

Hmm.
The Shainksawn Redemptetion / Pulp Fiction / The Shining / Leon the professional, No country forold man, The Ring./ The godfather 1, 2, 3

| HurremSultan a răspuns:

Buna.
Mie mi-a placut : Mirrors 1/2 si Saw 1, 2, 3.
Sunt de groaza happy tie? pa, pa wave

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Step up 2: the streets

e cel mai tare love struck

| KingJulien a răspuns:

Cruel intension, Lord of the rings, Harry Potter 7 part two big grin

| Biby a răspuns:

Buna.
Twilight(1,2,3)love struck

| BeautifulAngel a răspuns:

Mia imi plac:twilight(toate cele 3), titanic, pirati din caraibe,
StAPaNuL INELeLoR
SInGUR AKASa
ROBiN HOoD
HaRRy PoTTeR

sunt foarte fainehappywinking

funda+vot?batting eyelashes

| Alrawan a răspuns:

Jackass 3D; x
The Ring
Walk To Remember
Forest Gump
Last Song; x
Titanic

Răspuns utilizator avertizat
| Damasc a răspuns:

Blitz 2011

| Holocaust a răspuns:

"Angus,thongs,and the perfect snogging"e super.dc nu te uiti si tu?batting eyelashes

| KittyBeyb14 a răspuns:

Twilight (cele 3 parti), serialul "the vampire diaries" are pe net cele 2 sez si trebuie sa mai apara si al 3-lea; harry potter(toate7)remember me, a another cinderella story

| kuka a răspuns:

The fountain

| daydreamer a răspuns:

Cred ca Lord of the Rings. Si Harry Potter. Si Remember me. Si Liceenii big grin

| Terry87 a răspuns:

Buna Ionyka. Nu as putea sa numesc doar un film...este imposibil sa fac asta, dar iti voi scrie aici un "top 5 preferatele mele":
1. Gladiator (2000) cu Russell Crowe.
2. Bravehert (1995) cu Mel Gibson.
3. American Beauty (1999) cu Kevin Spacey.
4. Titanic (1997) cu Leonardo DiCaprio, Kate Winslet.
5. The Godfather 1, 2, 3 (1972, 1974, 1990) o distributie extraordinara: Marlon Brando, Al Pacino, Robert De Niro, Robert Duvall, Andy Garcia.

Astea sunt printre filmele mele preferate. Poate ca si u le'ai vazut pe toate, dar tii le'am mai confirmat si eu odata. Baftawinking

| crixus a răspuns:

Pulp Fiction!

| Anastasiaa a răspuns:

Insidious

| sun_8299 a răspuns:

K-pax

| EuPaulA a răspuns:

Harry Potter and Deadthly Hallows part II( Harry Potter si Talismanele Mortii partea II)

| LoveInTheDark a răspuns:

The Blue Lagoon

| monymonika a răspuns:

Twilight saga (seria twilight) si beverly hils chihuahua (chihuahua de beverly hills)

| addalecsandra a răspuns:

A walk to remember, titanic, if only, 17 ( o poveste despre destin ), liceeni :* fundita?:*

| Cris_7871 a răspuns:

Piratii din caraibe.

| CrazyGirl2 a răspuns:

Twilight

| AndreeaAnd a răspuns:

Step up 3, A walk to remember, 17 again, Letters to Juliet

| nury a răspuns:

300! this is Spartaaaa!