| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme asemanatoare cu twilight stiti? fundoi-voticutzzz

Răspuns Câştigător
| MiSsDaRkY a răspuns:

Iti spun eu cateva big grin The vampire diaries. Sunt si cartibig grin ps:Cartea e total diferita de film sunt 4 volume, Lost boys, True Blood, 30 days of dark,Buffy the Vampire Slayer, Blade1, 2 si 3...cam atat mi-a venit in minte bafta!

4 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Love story
ps i love you
jurnlul
o cenusareasa moderna
The Holiday
Dirty Dancing
Vicky Cristina Barcelona
The Proposal
sper ca te-am ajutat!

| Miranda29 a răspuns:

Legate de vampiri:Blade 1, 2 si Trinity. Daca e vorba despre filme de romance/dragoste stiu "Kate&Leopod".

| lucyalk a răspuns:

Sunt serialele:Vampire diaries, True blood

| Strugaru_4062 a răspuns:

Cazuti din cer.Este super tare filmul.Are 3 parti. Merita sa te uiti :X.