| TudorGamer a întrebat:

Ce filme care te fac sa plangi imi recomandati? Ca vreau eu cu fata pe care o iubesc sa vedem un film si m-am gandit la unul de acesta! Ce filme care te fac sa plangi neaparat stiti? care sa te emotioneze? Si sa fie romantice stiti?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story (2009).

| CoquineNoire a răspuns:

Vezi sa nu plangi si tu cu ea ca adio hutza-hutza.

| faramatania a răspuns:

Waiting For Forever
Never Let Me Go
The Last Song
Dear John
One Day

| Danysan a răspuns:

Mestere daca o sa te uiti cu ea la astea sigur o sa plangi si tu nu numai ea.
1-A walk to remember.
2-Dear John
3-If Only
4-The Lucky One
5-The Notebook
6-Marley and me
7-PSI I Love you
8-My sister keeper
9-Never let me go -genial.
10-Sweet November.

| motan444 a răspuns:

Titanic, gladiatorul sunt clasice dar bune si piesa de rezistenta the road

| RaduIAndrei a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story (2009). La asta plangi cu siguranta. Daca nu plangeti la filmul asta nu stiu daca este al film la care ati putea plange.

| NOname a răspuns (pentru RaduIAndrei):

De acord, Radu.

| 15cmtocuri a răspuns:

Esti sigur ca vrei genul asta de filme, in felul asta nu se va urca pe tine never ever