| Mymymymmy a întrebat:

Ce filme cu supranatural stiti?
P.S:Nu vreau seriale.
Dau funda la cele mai bune XD

Răspuns Câştigător
| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza de ceva vreme filmele supranaturale.
Eu deici imi iau filme sa ma uit: http://www.cinemagia.ro/liste/adventure-fantasy-4010/
Dupa mine cele mai bune sunt Harry Potter; Pirati din Caraibe; Snow White and the Huntsman; Mirror Mirror; Amurg; Alice in Wonderland(2010); The Mortal Instruments: City of Bones; Super Cainele; Red Riding Hood; Journey to the Center of the Earth; Hansel and Gretel: Witch Hunters; King Kong; The Shaggy Dog; Maleficent;
Si mai sunt si altele dar nu mai in vin. Gasesti si tu.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Mymymymmy explică (pentru Cosma_Mihaela_1999):

OMG marea majoritate din cele pe care le-ai enumerat le-am vazut si eu

| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns (pentru Mymymymmy):

laughing Pai daca leai vazut incearca si filmele cu super eroi.Mie imi plac foarte mult.
Ironman; Spiderman; The amaizing spiderman; The Avengers; Catwoman; Superman (chiar daca sunt vechi merita- si eu le-am vazut de curand); The Dark Knight; The Dark Knight Rises; X-Men; Razboiul stelelor. Si astea foarte bune si cu mult supernatural.
Daca mai vrei am sa incerc sa imi storc creieri si sa mai gasesc.

| Mymymymmy explică (pentru Cosma_Mihaela_1999):

Astea nu-mi plac, dar sunt cateva printre cele pe care le-ai enumerat care nu le-am vazut, asa ca momentan am sa le vad pe acelea big grin

4 răspunsuri:
| Karinnaa a răspuns:

Capitan Philips