| simanapeace a întrebat:

Ce seriale stiti cu supranatural mai noi?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Leftovers, Les revenants (The Returned 2012),Resurrection,Constantine,Dominion,Salem, Outlander (2014),Nowhere Boys, Supernatural, The Strain, American Horror Story, Sleepy Hollow (2013),Hemlock Grove, The Originals, Bitten (2013),Forever,Penny Dreadful, Believe (1 sez./anulat), The Tomorrow People (1 sez./anulat), Star-Crossed (1 sez./anulat) Remember Me (2014/miniserie)

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Alcatraz, Lost, Heroes, Fringe, Flash forward, Touch, The Lost Room, The Leftovers, Lost Girl, Eureka, No Ordinary Family, Being Human UK...

| Mayar a răspuns:

"A Haunting"
Fringe (2008)
Master's Sun (2013)
Penny Dreadful (2014)
Bates Motel (2013)
American Gothic (1995)

| վፀiፀፀ a răspuns:

Witches of east end (E un serial superb însă este abia la sezonul 2)
Nowhere boys ( Momentan are 2 sezoane dar sunt foarte super eu una am stat 1 noapte întreagă să văd primul sezon fiindcă eram foarte captivată)
The originals ( cel mai superb serial cu vampiri originali dar, sunt sigură că ai auzit de el)
Teen wolf ( un serial popular ce merită vizionat. Eu l-am văzut de 2 ori)
The secret circle
Star crossed ( un serial ce are un singur sezon, e cu extratereștri și merită vizionat chiar dacă mai are și secvenșe plictisitoare)
Sleepy Hollow (cei doi martori ai Bibliei încearcă să salveze lumea de la apocalipsă, un serial în difuzare)

Astea sunt cele mai noi seriale pe care eu le-am văzut și pe care ți le recomand. :3

| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand sa incerci The Strain.
E un serial foarte bun care pe mine m-a captivat happy

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural e cel mai tare. Ar mai fi si Reaper, e cam ca supernatural. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constantine 2014. am vazut 12 ep cam asa, chiar mi-a placut. Nu ai face rau sa ii dai o sansa

| Lucică1998 a răspuns:

Nu știu cât de noi vrei sa fie dar cel mai tare serial cu supranatural e Supernatural.

| IAliveInHell a răspuns:

Supernatural, The vampire diaries, The originals,Teen wolf, The walking dead, Beauty and the beast, under the dome, Helsing, Star-crossed(sez 1 anulat), Penny dreadful, Once upon a time, American horror story.