| Alexandrup a întrebat:

Ce filme de comedie stiti? funda pentru cele mai bune!

6 răspunsuri:
| xoxoem a răspuns:

Good Luck Chuck, Juno, You Again, gen American Pie, EuroTrip, Not Another Teen Movie, The Girl Next Door, Road Trip, Sex Drive, seria Sex and The City (1, 2), Mean Girls, Easy A, Kids in America, Accepted, Leap Year, Tooth Fairy, When in Rome, The Ugly Truth

| NuImiPunNume a răspuns:

Eu stiu niste filme de comedie super tarii!
What happens in Vegas/ Mariaj de Vegas,. The Proposal/ Vrei sa te insori cu mine?, Julie and Julia/ Julie si Julia, parerea mea este ca astea trei is superr tariiwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death at the funeral. Imi dai 10 funde dupa ce-l veziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The hangover, arthur (1981)

| Cristy990 a răspuns:

Big Stan,Stan,politist la mal, Trei frati de belea, Scary Movie si cam atat.

| numai0eu a răspuns:

"Coana mare"... sper sa iti placa