| ankacris a întrebat:

Ce filme genul Becoming Jane, Sense and Sensibility, Pride &Prejudice, Wuthering Heights(La Rascruce De Vanturi), Emma stiti? Dau Fundita!

1 răspuns:
| chemicalX a răspuns:

Iti recomand Marile Sperante(Great Expectations). Este foarte frumos, eu nu am vazut filmul dar am citit cartea, deci ma astept sa fie super.

in privinta filmului sunt cateva filme, iti recomand filmul in care joaca Ioan Gruduff si in alt film joaca Vivien Leighhappy