| MaiaMv a întrebat:

Ce filme imi recomandati? Precizez ca imi trebuie un film care sa ma 'prinda' de la inceput. happy Orice gen, dar le prefer pe cele de dragoste! Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Girll12 a răspuns:

LOL ( E preferatul meu )
Notebook ( Superb, mai ales sfarsitul happy )
The Last Song ( Mi-a placut foarte mult, l-am vazut de ft. multe ori si nu ma satur de el )
Dear John ( Chiar merita big grin<

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| khaterin a răspuns:

Keith, a walk to remember

| Odagiu_Mircea_1995 a răspuns:

Eu am privit citeva de aici si mi-au placut, in plus e si tradus.Ca sa ai de unde alege http://cinemaxx.rs/browse-filme-dragoste-online-videos-1-date.html

| MaiaMv explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri!

| nico18nico a răspuns:

Ai putea incerca "If Only", "One Day","P.S. I Love You", "Letters To Juliet", "Blonde", "Burlesque", "Remember Me"

| marym62425 a răspuns:

Pai cred ca tiar place twilight!