| MadRaven a întrebat:

Ce filme/seriale cu adevarat frumoase stiti? Nu veniti cu Gossip Girl, Pariu cu viata, Iubiri secrete sau alte prostii. Ceva in genul Hannibal, Criminal minds, The mentalist, Dexter, CSI etc.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dedede003 a răspuns:

Suits sunt sigura ca o sa iti placa. E un serial cu avocati, dar nu e plictisotor deloc si are un umor specific, intriga e captivanta, distributia foarte buna...Eu zic sa ii dai o sansa. Nici eu nu ma asteptam sa imi placa atata mai ales ca e cu avocati, dar povestea m-a captivat inca de la primul episod.

10 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Vrei sa zici ca ai vazut atatea seriale si nu te'ai uitat la Breaking Bad?:\\

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dr House

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John Doe, e cu actorul din Prison Break e mai vechi serialu insa are un subiect interesant si e foarte captivant

| Crissu3005 a răspuns:

Lie to me
Crossing lines
NCIS
Person of interest
Fringe
Prison break
Breaking bad
Flashpoint
Breakout kings
Chicago fire

| airflow a răspuns:

Arrow

| FloriBla a răspuns:

Now You See Me. E film, e foarte bun.

| Anutsa410 a răspuns:

Teen wolf. e genial!

| carmina13 a răspuns:

Hmm ghost wisperer. teen wolf.the vampire diaries.unforgettable.prison break e superb.

| MaraM a răspuns:

Teen Wolf
Supernatural
Mental
Scandal
Blood Ties
Chicago Fire
Lost
Wolf Lake