| Kosminutza12 a întrebat:

Stiti cumva niste filme sau seriale bune? tongue Dar sa nu adu de "Pariu cu viata" sau de "Iubiri secrete"! X_x

6 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Eu ma uit la urmatoarele seriala:The Vampire Diaries,Pretty Little Liars,Gossip Girl,Supernatural,Teen Wolf,The Secret Circle.
Si ca filme bune,stiu unele geniale,dar de groaza pentru ca eu in general la asta ma uit:The ring, Insidious, The Unborn, Drag Me to Hell, Eye.

| Aleqa a răspuns:

Grey's Antomy, Neveste disperate, CSI: Miami, Vaporul, The Vampire Diaries, Fenomene Stranii... xD

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

The Vampire Daires, Twilight, GosipGirl, etc fa-ti cont pe vplay si ai sa gasesti mii si mii de filme online gratis si ff faine.

| Comandorul a răspuns:

Iti recomand "American Horror Story", un serial nemapoimenit, cu o intriga complexa si situatii tragice specifice horror-urilor anilor '50.

| BuzaTron634 a răspuns:

2 barbati si jumatate

| Smile_Sanzzy_1997 a răspuns:

The vampire diaries, A walk to remember, Supernatural, Monte Carlo, Teen Spirit,