| Vampiritza97 a întrebat:

Ce filme/seriale mai urmariti?

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Am urmărit "The Vampire Diaries" dar sincer, nu e pentru mine; totuși este un serial foarte bun și îl recomand.
M-am uitat la "Doctor House", spus şi "House M.D." este cel mai tare serial posibil, sau bine, asta este părerea mea.
Mă uit în timpul liber la "Medium", este un serial destul de palpitant.
Singurul film care mi-a plăcut la nebunie este "The Grudge"; toate părțile (1, 2 & 3) sunt interesante.

| Ghost89 a răspuns:

Fringe, V, The Vampire Diaries, Flashforward, Chuck, Dragon Ball (Z, GT) big grin lista e lunga... laughing

| sucul a răspuns:

Silent hil

| annytzatza a răspuns:

Awkward
Grey's Anatomy
Private practice
New girl
Baby Daddy
The bing-bang theory