| mariatina a întrebat:

Ce seriale/filme urmariti?

10 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Ma uit la Pretty little liars si The vampire diaries.Sunt superbe amadoua. day dreaming
Filme preferate am mai multe, cum ar fi:Memoirs of a Geisha, Pride and prejudice, Girl interrupted, Hachiko a dos's story, My sister's keeper, Black Swan, Not without my daughter, My life without me, Greta, Orphan, Never let me go, Premonition.

| Akira a răspuns:

Pretty little liars
Gossip Girl
Supernatural
The vampire diaries
Glee
Greek

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Jumong
iubire si onoare

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Jumong
iubire si onoare
nini

| KiryuZero a răspuns:

Tt d pe cartoon si d p disney in afara de star wars si filme pokemon naruto bakugan etc

| ninaelenadobrev a răspuns:

Nini,. the vampire diaries aproate toate de la disney,. icarly, twilight,. season of the witch si altele

| niku93 a răspuns:

House m. d.
dexter
chuck
top gear

| Drathmnight a răspuns:

In deriva-hbo

minti criminale-axn

| PuffyPufosul a răspuns:

Aurora

| larissa2000 a răspuns:

Aurora