| Maraaa a întrebat:

Ce filme stiti cu bloody mary sau ceva de genul, in afara de mirrors 1 si mirrors 2? ceva cu fantome in oglinzi. please
funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| SussieLex a răspuns:

Bunahappy
pai daca vrei filme cu fantome iti recomand urmatoarele filme:
ghosts month
13 fantome
misterul gemenilor
the grudge 1, 2, 3,4
paranormal activity 1 si 2
silent hill

daca esti interesata de filme cu demoni ti le recomand pe acestea:

drag me to hell
nght of demons
oricum mirrors 1si 2 si bloody marry au fost niste filme foarte reusite!tongue

sper ca te-am ajutat:*

pa-pahappy

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Serialul SUPERNATURAL seria 1 este chiar episodul cu bloody mary si cum o exorcizeaza si unde apare etc

| emotziky29 a răspuns:

Daca ai auzit de serialul Supernatural sunt multe episoade cu fantome in oglinzi, oricum merita vazut serialul. Funda?big grin