| RAY a întrebat:

Ce filme v-au ramas in memorie?

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Inchisoarea din Oz, serial.

| Alexuţ02 a răspuns:

The Lord of the rings : Toate cele 3

Hobbit : Al 3 lea film doar, restul mi se par boring. adica doar dezvolta personajele si atat

Centurion

Kingdom of Heaven

Joker ( asta din 2019 )

Toate cele 3 filme Batman

Bandele din New York ( l-am vazut cand eram mic dar mi-a ramas in cap, inca mi se pare un film cool cred, intr-o zi o sa-l vad de la inceput pana la final )

Ironclad

Filmele cu Spiderman, sincer cam toate cele 3 "perioade" mi-au placut

Avengers

Hmm, tu ce filme preferi RAY?

| Nume6 a răspuns:

Numere fatale cu Nicholas Cage m-a marcat profund. Acţiunea mi se pare la superlativ, m-a întristat rău, e ceva despre sfârșitul lumii și faptul ca nu ai cum sa scapi. În mare parte e ceva real, nu știi niciodată când vine sfârșitul lumi, o să vedem asta și în realitate. Și m-a întristat Furios și iute 7 ultimul film din serie unde a apărut Paul Walker, în multe scene din film l-au pus pe fratele lui să joace și iau modificat identitatea, la final în film unde e ultima scenă și Vin Diesel își ia la revedere de la Paul, acolo am plâns în hohote, a fost actorul meu preferat Paul Walker din copilărie. Nici n-aveam net dar aveam filmele lui pe dvd și mă uitam...

| Nume6 a răspuns (pentru Nume6):

Sau minus 25 de grade nu mai m-am oprit din plâns, eu iubesc animalele și mă întristează un film așa trist despre ele, și e atât de trist să te uiţi la un film de genul și să știi că actorul principal e mort:/adică Paul Walker.

| 70gabriela70 a răspuns:

In time
12 ani de sclavie
Pianistul
The bucket list
The Age of adaline
The fault in our stars
O iubire fara sfarsit
The pursuit of happiness