| wannabe a întrebat:

Ce fel de televizor am nevoie pentru a vederea filme de pe net? Am nevoie de stick de memorie, dar de chromecast? Îmi explicați, vă rog, am rămas în urmă cu tehnologia

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Eu am un smart tv care se conecteaza singur pe Youtube il controlez din telecomanda fara ajutorul unui PC.
Poti accesa diferite site-uri de filme on line, si in ultima instanta il pot conecta la laptop prin hdmi cand incepe sa ma enerveze publicitatea nedorita.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai nevoie de televizor lcd led sau plasmă acestea sunt dotate cu intrări hdmi si sloturi de card.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si intrări usb mufe prin care poti conecta stick.