| Andreeeiii a întrebat:

Am o intrebare, care e diferenta dintre Xbox 360 4GB si 250GB, adica stiu ca are multa memorie pa hard cel cu 250, si ca poti descarca mai multe filme, sau instala jocuri, dar la 4gb pot sa ma joc doar pe DVD, adica cumpar un joc si ma joc cu DVD-ul, ramane salvat de unde am ramas, la orice joc?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

1. Pe xbox nu poti sa vezi filme, asa ca usor.
2. Da, poti instala jocuri. Dar si daca ai 4gb si jocurile sunt pe doua dvd-uri, merge si cu un stick si trebuie tinut stick-ul in consola ca sa citeasca datele.
3. Da, nu conteaza ce varianta alegi, oricum o sa ramana de unde ai ramas in joc.