| RoseOfTheFire a întrebat:

Ce genuri de filme va plac? (mie cele horror )

20 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Mie genul thriller.

| thalyslly a răspuns:

Thriller -ma tin in suspans

| Dukyzaur a răspuns:

Horror, dar acum ma axez mai mult pe seriale din diferite categorii.

| michelia a răspuns:

Mai ales dramele.

| TheStory a răspuns:

Aventura
Film : Lord of the Rings

| Antoniacopiluța a răspuns:

Bunăă!
Mie imi plac filmele horror, filmele de comedie si filmele de dramă, de preferat Titanic.
O searăă bunăă iti doresc.

| Solsagan a răspuns:

Pot să mă uit la cam toate genurile.
M-aş putea uita şi la drame, dacă-s luate după cărţi gen Die Klavierspielerin, nu din alea în care ăia se pupă la sfârşit şi hai la nuntă.

| d3javw a răspuns:

Horror: Sinsiter, Mirros, serial The walking dead, etc etc etctongue

| GeorgyGirl a răspuns:

Buna 1 eu prefer cele horror dar nu scarboase ci cele care te sperie cu fantome gen the grudge sau the others incearca vizionare placuta!

| RoseOfTheFire explică (pentru GeorgyGirl):

Dap si the grudge am vazut a fost bun imi plac filmele horror japoneze.

| VitalyDeMarco a răspuns:

Comediile.

| KooKoo a răspuns:

DE toatE

| Irinα a răspuns:

Buna! Horror sau thriller.

| IubithaThaa a răspuns:

Horror ♥

| Mitzac a răspuns:

Mie comedie si actiue si mai putin celelate eu te-as sfatui sa te uiti la un film super tare Texas Chainsaw este un film foarte tare si daca iti place dai si o funda?big grin

| RoseOfTheFire explică (pentru Mitzac):

L-am vazut a fost tare. happy

| Mitzac a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Off da ai vazut Hotel Transylvania e ain si asta si mai este American's virgin e cam greu de gasit da e super tareebig grinbig grinbig grin

| RoseOfTheFire explică (pentru Mitzac):

Dap si Hotel Transylvania am vazut big grin

| Pr3da70R a răspuns:

SF, dar nu toate, de aventura, dar nu toate si cele cu actiune extrema.

| wwehellno98 a răspuns:

Horror