| 安価 a întrebat:

Ce melodie de la Cascada credeti ca li se potriveste lui zero si yuuki din vampire knight?

10 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Miracle,zic euhee hee

| Zendaa a răspuns:

Bad Boy big grin.
Sa inteleg ca si tu esti fan Zero/Yuuki si nu Kaname/Yuuki? Caci eu daaa:X.

| 安価 explică (pentru Zendaa):

Pai sincer imi placea kaname in sezonul 1 dar apoi a devennit usor rece pana a ajuns sa fie cumva crud si nu prea imi mai place, in schim zero mi-a placut mereu:X:X happyhappy

| Zendaa a răspuns (pentru 安価):

Stiu :X.Nu mai stiu in ce episod era sa o sarute pe Yuuki, ce ciuda mi-a fost pe el atuncilaughing.
Oricum, pacat ca pleaca cu Kaname pana la urma sad.

| 安価 explică (pentru Zendaa):

Daca apare si vampire knight destiny poate totusi totusi va fi altfel happy....depinde daca zvonurile sunt adevarate...

| Zendaa a răspuns (pentru 安価):

Nu apare..au trecut 2 ani...dar daca citesti manga Yuuki se intoarce!

| 安価 explică (pentru Zendaa):

Pai si nu sti unde gasesc manga-ul? (in romana)

| Zendaa a răspuns (pentru 安価):

In romana nu cred ca e, numai in engleza.

| 安価 explică (pentru Zendaa):

Trebuie sa fie undeva :p mersi oricumhappy

| ChemoshRDB a răspuns:

Am vazut anime-ul dar nu crezi ca e cam copilareasca intrebarea? ...asta te intrebi pe tinewinking