| Yulya01 a întrebat:

Ce nota ia-ti da lui Debby Ryan?

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

10+ Imi place foarte mult, arata bine, frumoasa! si @Deea, parul il arenjeaza, in functie cum spun stilisti de la Zack si Cody, cred ca numai acolo ai vazut, ca nu iti place parul ei!
Si Geeeo21 are dreptate, nimeni nu-i perfect! Dar nu cred ca ai vazut vreodata o femeie perfecta si i-ai da 10!
Bafta

5 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Mie mi se pare draguta si imi si place rolul ei din Zack si Cody. Cred ca 9 pentru ca nu imi place cum isi aranjeaza parul. In rest e ok.

| Geeeo21 a răspuns:

9-nimeni nu-i perfecthappy

| ALEXTZU a răspuns:

| PeStraziGoale a răspuns:

Opt happy

| ANDREEA111 a răspuns: