| Addaa1998 a întrebat:

Ce nota ii dai lui Zendaya Coleman?

Ce iti place la ea?

Ce nu iti place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zendaya? E favorita mea cu Selena gomez! Ii dau nota 100, nu 10, pentru ca ea este cea mai tare! Dansul, hainele, muzica, stilul, nu mai am cuvinte despre ea! Pup!

2 răspunsuri:
| Kisie a răspuns:

Ii dau nota 9 pentru dans imi plac ochii ei si imi place si parul ei nu imi plac buzele ei funda?

| Addaa1998 explică (pentru Kisie):

Eu i-as acorda nota 10 pentru totul! este favorita mea dar daca aceasta este parerea ta... funda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Addaa1998):

Zendaya? E favorita mea cu Selena gomez! Ii dau nota 100, nu 10, pentru ca ea este cea mai tare! Dansul, hainele, muzica, stilul, nu mai am cuvinte despre ea! Pup!