| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre filmul „Shutter Island"?

3 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Chiar abia ce l-am vazut si mi-a placut la nebunie. Daca nu esti fan mystery, psihologic te vei plictisi enorm. Daca nu il intelegi pe deplin, vei avea o parere foarte proasta despre film. Si daca te hotarasti totusi sa il vezi, fii foarte atent, ca altfel ti-ai irosit timpu' degeaba. Spor la vizionat. Sa imi zici daca ti-a placut big grin.

| Lionsroad a răspuns (pentru PaulCCraciun):

Tocmai l-am vizionat și pot să spun că sun plăcut impresionat. E un film foarte bun. Apropo, mulțumesc pentru răspuns.

| PaulCCraciun a răspuns (pentru Lionsroad):

Ma bucur ca ti-a placut.