| PuStOaIcA97 a întrebat:

Ce parere aveti de cartea zori de zi (breaking down) eu am citit-o si nu mi-am putut lua ochii de la ea...:X dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Maraa a răspuns:

Cred ca este cea mai reusita din seria Amurg :XXX o iubesccc:XXXXX

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Mda, şi eu am citit-o rapid, fărăr răsuflare, în câteva zile, şi Saga în 2 săptămâni. E interesantă, dar nu îmi place chiar aşa de mult Twilight. Stăteam până la 1 ca să citesc să o termin cât mai repede. Acum nu îmi mai place aşa de mult, dar asta nu ănseamnă că nu aştept şi lansare filmului. Dar finalul, totuşi, parcă prea fericit...

| aliceinchains a răspuns:

Da, si mie mi-a placut mult. Toata seria e faina oricum big grin! Merita citite. Incearca si Jurnalele Vampirilor(de Lisa Jane Smith). Bafta.

| Bubu_8141 a răspuns:

Nu am citit-o.Dar cu siguranta filmul e mai fain, si cu mai multa adrenalina.Cred big grin. De abia astept sa il vad.:X:X

| Anka_2708 a răspuns:

Superba:X
am citit toata seria twilight de 3 ori, dar prima si ultima carte au fost cele mai frumoase :*