| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de castigatoarea concursului Next Top Model, Ema?
Ce parere aveti de "mutra" lui Madalina? laughing
Ce parere aveti de o funda?happy:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Ayumha a răspuns:

Eu de la bun inceput speram sa castige Ema sau Otilia. Madalina? laughing are fata de cal ...ma enerva groaznic, si fitele pe care si le dadea, eu cre dca a ramas in concurs din cauza lui Botezatu, poate s-a culcat cu ea. Ca mereu cand intreba botezatu daca le-ar cere cineva sa se culce cu ele ce ar face? Si madalina spunea mereu ca ea ar face pe cand ema, spunea ca nu. Si a mai fost cu un francez acre a zis ca nu ii place de madalina, ca are un corp frumos dar fata ei are defecte.Ea oricum pentru revistele pentru adulti este buna, poate nici acolo laughing

6 răspunsuri:
| Claudia a răspuns:

Madalina e batrana si nu e la fel de frumoasa ca Emma big grin. Cu toate ca Madalina stia bine limba engleza iar Emma nu stia un bob tongue. Oricum nu asta se cerea, nu se cerea imaturitatea ci profesionalismul :p. Emma a castigat pe drept, e si frumoasa si tanara tongue. Va avea o cariera de succes tongue.

| WeeD a răspuns:

Eu nu prea m`am uitat, dar Madalina are o fata de...(baba). big grin

| yoana_5239 a răspuns:

Pai ema arata super bine eu am tinut cu ea de la inceput ma bucur ca a castigat cat despre madalina are fata de pitipoanca e gheboasa e batrana parca are 40 de ani si nu are deminitate a pozat imediat goala si o funda ar fi super love struckxxx

| DaddySGirl a răspuns:

Mutra? xD Madalina e foarte-foarte frumoasa.Multe si-ar dori sa arate ca ea.Ema este de asemenea foarte frumoasa.O ajuta varsta,dar si frumusetea ei pura,naturala.
Nu as putea spune ca Madalina nu merita sa castige concursul,dar, spre deosebire de ea Ema are multi ani in fata, pe care poate sa-i dedice carierei in modeling.

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Pai ema?
merita sa castige
mutra lu mada?
... o mutra de cotoroanta
fundita?
soooooper

| MedeWede a răspuns:

Eu cred ca Ema era potrivita si Madalina era prea batrana oricum!