| lSarcastiquel a întrebat:

ce parere aveti despre castigatoarea sezonului 3 Next top model by Catalin Botezatu, despre Ramona Popescu?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Nu mi-a placut de ea inca de la imceput...MA rog,face poze foarte bune, se vede experienta, dar caracterul ei lasa de dorit.E perversa, invidioasa si ffoarte rea.
Dupa parerea mea, ar trebui sa vina la casting numai fete care nu au avut contact cu meseria de modelling...Pana acum au castigat fete care puteau fi modelate de ei, avand 15-16 ani, dar sezonul asta au dat-o in bara!

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iti multumesc pentru funda happy
Un an nou fericit sa ai :*

| lSarcastiquel explică (pentru pwp):

Multumesc,la fel si tie :*

| DorothyAnn a răspuns:

Sincera sa fiu, este cea mai proasta alegere facuta pana acum (nici cu Laura nu am prea fost de acord). Nu mi-a placut deloc si am motive solide sa o displac: are un vocabular limitat iar cu toate acestea este, in propria imaginatie, singura fata care merita sa participe la concurs. Parerea mea este ca ar fi trebuit sa castige categoric una din gemene, sau sa faca un compromis si sa le declare pe ambele castigatoare, iar alegerea 2 este Barbara... Scuze, dar sunt dezamagita, ma asteptam la mai mult de la Catalin(speram macar sa aleaga una frumoasa si proasta decat una urata si proasta...)

| Letty03 a răspuns:

O fata normala care a devenit top model.

| cristiiiiiii a răspuns:

Chiar imi placea Ramona si ma bucur ca a castigat

| Deliiiia a răspuns:

Nu era prea agreabila, dar era cea mai buna.

Răspuns utilizator avertizat
| DumiY a răspuns:

Buna!
Sincer nu vroiam sa castige ea. Se cunostea dupa ea ca este o prefacuta mai ales dupa acel ras. Era penibila. Si mai avea si experienta.Preferam sa castige Barbara sau una din gemene.

| FreakyChucky a răspuns:

Ma bucur ca a castigat ea, nu doar pentru ca o cheama ca pe mine big grin...pur si simplu a meritat[cu toate ca avea cv experienta,,, e ca si cum te duci la X Factor, nu mergi daca esti afon, doar daca ai voce, ai mai cantat etc]
din punctul meu de vedere merita.

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Pai. eu nu tineam cu ea si nici nu mi-au prea placut pozele ei, dar probabil ca a meritat big grin

| cURcUbeUiNnoNcULorI a răspuns:

Nu prea imi comvine, deoarece pozele ei au fost la fel de bune ca ale celorlalte doua si plus de asta ea avea experienta.Chiar ea a zis.

| cindycristina a răspuns:

Pai cred ca chiar a meritat. Sa straduit mult.