| Nevroza a întrebat:

Ce parere aveti de Exatlon? Doar mie nu imi place de Giani Kirita? Ati vazut cum se ia de echipa Razboinicilor desi, ceilalti sunt fair play si dau mana cu echipa Faimosilor. Ce se leaga de concurenti? Nu e mai presus ca ceilalti, parerea mea!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-mi place emisiunea.

| BuLaNNNeL a răspuns:

La ce sa te astepti de la un țigănuș de "Bucale"?

| Dey64dey a răspuns:

Mda iti dau dreptate, el se tine foarte mare si tare ca a jucat fotbal, dar parerea mea este ca numai gura este de el, el este aproape cel mai slabi dintre baieti la probe. El totimpul isi bate joc de razboinici mai ales de Mariana, dar nu ii zice nimeni nimic, Ar trebui sa isi vada de jocul lui

| Nevroza explică (pentru Dey64dey):

El si-ar bate joc de toti. am inteles ca a avut conflict, in alta emisiune cu Draghia. Draghia a facut bine ca i-a zis "tigan". Chiar isi merita aceasta asociere. Giani si de Anca de la Razboinici se ia, dar ea oarecum merita, dar limbajul e prea dura, de mahala. Aia sta si se plange si baga intriga. Sper sa plece acum!

| Alina0Maria a răspuns:

Nici mie nu îmi place